  • RNR70E2002BMM774
RNR70E2002BMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E2002BMM774
HK JDW NO:
866-RNR70E2002BMM774
Description:
20kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E2002BMM774
  • Resistance
    20kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm