  • RNR70E1651FPRSL4
RNR70E1651FPRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1651FPRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E1651FPRSL4
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1651FPRSL4
  • Resistance
    1.65kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm