  • RNR70C75R0FMM774
RNR70C75R0FMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C75R0FMM774
HK JDW NO:
866-RNR70C75R0FMM774
Description:
75Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C75R0FMM774
  • Resistance
    75Ohm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm