  • RNR70C2152FMM774
RNR70C2152FMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C2152FMM774
HK JDW NO:
866-RNR70C2152FMM774
Description:
21.5kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C2152FMM774
  • Resistance
    21.5kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm