  • RNR65E6490FPBSL65
RNR65E6490FPBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E6490FPBSL65
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E6490FPBSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E6490FPBSL65
  • Resistance
    6.49kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm