  • RNR65E5232FMRSL
RNR65E5232FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E5232FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR65E5232FMRSL
Package:
Datasheet:
Description:
5.23kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E5232FMRSL
  • Resistance
    5.23kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm