  • RNR65E2434FMRSL
RNR65E2434FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E2434FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR65E2434FMRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E2434FMRSL
  • Resistance
    2.43kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm