  • RNR65C2323FMM7765
RNR65C2323FMM7765
advertisement
Manufacturer No:
RNR65C2323FMM7765
HK JDW NO:
866-RNR65C2323FMM7765
Package:
Datasheet:
RNR65C2323FMM7765
Step5Bar-code shipping tag
RNR65C2323FMM7765
  • Resistance
    2.32kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm