  • RNR60E89R8BSBSL
RNR60E89R8BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E89R8BSBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E89R8BSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E89R8BSBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E89R8BSBSL
  • Resistance
    89.8Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm