  • RNR60E6813BRRSL
RNR60E6813BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E6813BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E6813BRRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E6813BRRSL
Description:
6.81kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E6813BRRSL
  • Resistance
    6.81kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm