  • RNR60E67R3BSRSL1
RNR60E67R3BSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E67R3BSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E67R3BSRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E67R3BSRSL1
Description:
67.3Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E67R3BSRSL1
  • Resistance
    67.3Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm