  • RNR60E5763FPBSL1
RNR60E5763FPBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E5763FPBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E5763FPBSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E5763FPBSL1
  • Resistance
    5.76kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm