  • RNR60E4020BSRSL1
RNR60E4020BSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E4020BSRSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E4020BSRSL1
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E4020BSRSL1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    4.02kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm