  • RNR60E2741FPBSL1
RNR60E2741FPBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2741FPBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E2741FPBSL1
Description:
2.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2741FPBSL1
  • Resistance
    2.74kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm