  • RNR60E2371DRRSL
RNR60E2371DRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E2371DRRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E2371DRRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E2371DRRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E2371DRRSL
  • Resistance
    2.37kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm