  • RNR60E1622FSRSL1
RNR60E1622FSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1622FSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E1622FSRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E1622FSRSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1622FSRSL1
  • Resistance
    1.62kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm