  • RNR60E1454DPRSL
RNR60E1454DPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1454DPRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1454DPRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1454DPRSL
Description:
1.45kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1454DPRSL
  • Resistance
    1.45kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm