  • RNR60E1013BRBSL
RNR60E1013BRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1013BRBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E1013BRBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E1013BRBSL
Description:
1.01kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1013BRBSL
  • Resistance
    1.01kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm