  • RNR60C5491BSM76
RNR60C5491BSM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C5491BSM76
HK JDW NO:
866-RNR60C5491BSM76
Description:
Through Hole 5.49kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C5491BSM76
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.49kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    3.18mm
  • Length
    14.25mm