  • MFR-12FRF52-178R
MFR-12FRF52-178R
advertisement
Manufacturer No:
MFR-12FRF52-178R
HK JDW NO:
898-MFR-12FRF52-178R
Datasheet:
MFR-12FRF52-178R
Description:
178Ohm, 0.167W 1/6W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR-12FRF52-178R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    178Ohm
  • Power (Watts)
    0.167W 1/6W