  • RNR60C1963FPBSL
RNR60C1963FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1963FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR60C1963FPBSL
Package:
Datasheet:
RNR60C1963FPBSL
Description:
196kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1963FPBSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    196kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm