  • RNR57E76R8FRBSL1
RNR57E76R8FRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E76R8FRBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E76R8FRBSL1
Package:
Datasheet:
RNR57E76R8FRBSL1
Description:
76.8Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E76R8FRBSL1
  • Resistance
    76.8Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm