  • RNR57E6980FPBSL
RNR57E6980FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E6980FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR57E6980FPBSL
Description:
6.98kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E6980FPBSL
  • Resistance
    6.98kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm