  • RNR57E6490FMRSL1
RNR57E6490FMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E6490FMRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E6490FMRSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E6490FMRSL1
  • Resistance
    6.49kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm