  • RNR57E63R4FSRSL
RNR57E63R4FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E63R4FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E63R4FSRSL
Description:
63.4Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E63R4FSRSL
  • Resistance
    63.4Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm