  • RNR57E5110FSRSL1
RNR57E5110FSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E5110FSRSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR57E5110FSRSL1
Package:
Datasheet:
RNR57E5110FSRSL1
Description:
5.11kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E5110FSRSL1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm