  • RNR57E4021FMBSL
RNR57E4021FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E4021FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR57E4021FMBSL
Package:
Datasheet:
RNR57E4021FMBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E4021FMBSL
  • Resistance
    4.02kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm