  • RNR57E1332FPBSL
RNR57E1332FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E1332FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR57E1332FPBSL
Description:
1.33kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E1332FPBSL
  • Resistance
    1.33kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm