  • RNR57C9092FSRSL
RNR57C9092FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C9092FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C9092FSRSL
Description:
9.09kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C9092FSRSL
  • Resistance
    9.09kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm