  • RNR55E8661BRRSL
RNR55E8661BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E8661BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E8661BRRSL
Description:
8.66kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E8661BRRSL
  • Resistance
    8.66kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm