  • RNR55E8251BMRSL
RNR55E8251BMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E8251BMRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E8251BMRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E8251BMRSL
  • Resistance
    8.25kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm