  • RNR55E6572DSRSL65
RNR55E6572DSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6572DSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E6572DSRSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6572DSRSL65
  • Resistance
    6.57kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm