  • RNR55E4642FSBSL65
RNR55E4642FSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4642FSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E4642FSBSL65
Description:
46.4kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4642FSBSL65
  • Resistance
    46.4kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm