  • RNR55E4533BSRSL
RNR55E4533BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4533BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E4533BSRSL
Package:
Conformal
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4533BSRSL
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    0.1%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    453kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    2.77mm