  • RNR55E4532BSRSL
RNR55E4532BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4532BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E4532BSRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E4532BSRSL
Description:
4.53kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4532BSRSL
  • Resistance
    4.53kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm