  • RNR55E4071DSBSL65
RNR55E4071DSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4071DSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E4071DSBSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4071DSBSL65
  • Resistance
    4.07kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm