  • RNR55E3701DSBSL
RNR55E3701DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3701DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E3701DSBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3701DSBSL
  • Resistance
    3.7kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm