  • RNR55E2980BSRSL
RNR55E2980BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2980BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E2980BSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2980BSRSL
  • Resistance
    2.98kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm