  • RNR55E2740BRBSL
RNR55E2740BRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2740BRBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E2740BRBSL
Description:
2.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2740BRBSL
  • Resistance
    2.74kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm