  • RNR55E2180BSRSL
RNR55E2180BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2180BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E2180BSRSL
Description:
2.18kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2180BSRSL
  • Resistance
    2.18kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm