  • RNR55E1821BPRSL
RNR55E1821BPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1821BPRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1821BPRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E1821BPRSL
Description:
1.82kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1821BPRSL
  • Resistance
    1.82kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm