  • RNR55E15R8DSBSL
RNR55E15R8DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E15R8DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E15R8DSBSL
Description:
15.8Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E15R8DSBSL
  • Resistance
    15.8Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm