  • RNR55E11R4DSRSL
RNR55E11R4DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E11R4DSRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR55E11R4DSRSL
Package:
Datasheet:
Description:
11.4Ohm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E11R4DSRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    11.4Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm