  • RNR75E3401FMBSL
RNR75E3401FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E3401FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR75E3401FMBSL
Description:
3.4kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E3401FMBSL
  • Resistance
    3.4kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm