  • RNR55C3093FSM76
RNR55C3093FSM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR55C3093FSM76
HK JDW NO:
866-RNR55C3093FSM76
Description:
Through Hole 309kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55C3093FSM76
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    2.77mm
  • Length
    9.63mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    309kOhm