  • RNR55C1871FPM76
RNR55C1871FPM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR55C1871FPM76
HK JDW NO:
866-RNR55C1871FPM76
Package:
Datasheet:
RNR55C1871FPM76
Description:
1.871kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55C1871FPM76
  • Resistance
    1.871kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm