  • RN73R1JTTD23R4B25
RN73R1JTTD23R4B25
advertisement
Manufacturer No:
RN73R1JTTD23R4B25
HK JDW NO:
430-RN73R1JTTD23R4B25
Datasheet:
RN73R1JTTD23R4B25
Description:
RN73R Series, Thin Film, 23.4Ohm, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
RN73R1JTTD23R4B25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    23.4Ohm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm