  • RN732ATTD2181F50
RN732ATTD2181F50
advertisement
Manufacturer No:
RN732ATTD2181F50
HK JDW NO:
430-RN732ATTD2181F50
Step5Bar-code shipping tag
RN732ATTD2181F50
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    2.18kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Additional Feature
    ULTRA PRECISION
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.1W
  • Working Voltage
    150V
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm