  • RN65E5420CRSL
RN65E5420CRSL
advertisement
Manufacturer No:
RN65E5420CRSL
HK JDW NO:
873-RN65E5420CRSL
Datasheet:
RN65E5420CRSL
Step5Bar-code shipping tag
RN65E5420CRSL
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    542Ohms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Power Rating
    500mW
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Length
    14.2748mm
  • Width
    4.57mm