  • RN65D16R5FRE5
RN65D16R5FRE5
advertisement
Manufacturer No:
RN65D16R5FRE5
HK JDW NO:
866-RN65D16R5FRE5
Step5Bar-code shipping tag
RN65D16R5FRE5
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    16.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    17.45mm